Rádi bychom poděkovali všem našim sponzorům

Jsme rádi, že jich je naštěstí tolik, ani je tu nestačíme vyjmenovat. Na velikonočních beráncích z Pekařství Frydrych Říčany si vždy pochutnáme všichni, na výlet a exkurzi jezdíme zásluhou firmy Kasia Říčany, Agro Jesenice, Kámen Zbraslav. Velmi rádi spolupracujeme například s Cukrářským salonem Říčany, Lumi dobroty Jílové a Plastkonem Mikulovice.

Dále nás podporuje Zemědělské družstvo Kačina, Lahůdky Eva Čiháčková Říčany, a mnoho dalších. Pomáhají nám i z Nadace a společnosti Mountfield, jejichž pomoci si také velice vážíme. Se společností Kasia spolupracuje naše škola dlouhodobě. Velice si jejich pomoci a přízně vážíme, a tak jim chceme poděkovat i touto cestou na našich webových stránkách. Věříme, že i v budoucnu nás budou společné chvíle a projekty těšit.

Všem děkujeme.

Michal David – náš patron

Je nám velikou ctí, že již od roku 2010 je patronem naší školy pan Michal David. Nejenže je českou hudební legendou, ale je také člověkem s velkým srdcem, který dokáže rozdávat radost prostřednictvím svých písní a vystoupení. Našim dětem se od něho dostává nejen mnoho radostných chvil při společně strávených momentech, ale také štědré finační podpory. Za vše velice děkujeme.

Michal David se prosadil nejen jako zpěvák, ale stejně úspěšně také jako skladatel. Když v roce 2000 složil pro Helenu Vondráčkovou píseň „Dlouhá noc“, asi jen málokdo tušil, že se skladba stane jedním z nejhranějších hitů roku a zpěvačce přispěje ke comebacku, jaký český showbyznys nepamatuje.

Výrazného talentu Michala Davida si cení nejenom fanoušci, ale také kolegové z branže : jeho písně zpívají mimo jiné také Lucie Bílá, Karel Gott, Bára Basiková, Ilona Csáková, Hana Zagorová a řada dalších českých a slovenských interpretů. Jeho hudba zní v divácky velmi úspěšných filmech „Vítr v kapse“, „Láska z pasáže“, a „Discopříběh 1. a 2“.

V posledních deseti letech se Michal David ubírá převážně k muzikálové tvorbě. V r. 2002 se v divadle Broadway uvádí jeho první muzikál “ Kleopatra “ , který zaznamenal více jak 1.200 repríz v Čechách a na Slovensku a byl též uveden v Jižní Korei v Soulu, kde se již odehrálo více jak 200 představení. Následovaly další velmi úspěšné muzikály „Tři mušketýři,“ „Angelika“ a v letošním roce opět velmi úspěšný „Kat Mydlář“.

Michal David